کتاب به جای سالنامه

به‎جای سالنامه

کتاب

هدیه بدهید.

چاپ یا طلاکوب لوگوی شرکت در پشت جلد

چاپ صفحات اختصاصی در ابتدا یا انتهای کتاب

چاپ جلد اختصاصی

در این طرح کتاب ها با 30 درصد تخفیف ارائه می شوند. (حداقل سفارش در این طرح 20 جلد می باشد.)

اشتباه می‎کردم

چاپ اول پاییز 1397
گاهی در رفتار اعضای خانواده با یکدیگر و یا با سایر اعضای جامعه و خویشاوندان اشتباهاتی رخ می‏دهد؛ رفتارهای نامناسب همسران با همدیگر، رفتارهای نامناسب پدر و مادر با فرزندانشان؛ چشم و هم‏چشمی، حسودی و بخل در زندگی؛ و یا تصمیم‏‎گیری‏‎های نادرست برای زندگی و تحصیل و یا انتخاب همسر...
داستان‏های روایت شده در این کتاب،  راه‏‎حل‎ اصلاح این اشتباهات را نشان داده است...

قیمت: 129000 ریال

 

روانشناسی روابط درون خانواده

خصوصیات روانی، انواع ساختار خانواده و کارکردهای آن 3 بخش اصلی این کتاب را تشکیل داده‎اند. مباحثی همچون فضای روانی حاکم بر خانواده، انواع الگوهای خانواده مانند الگوی سلطه‎گر، و کارکردهای آن همچون کارکرد تربیتی و فرهنگی خانواده. در زمینه مشاوره خانواده این کتاب  مباحث مربوط به روان‏شناسی خانواده و نقش تربیتی آن را شرح داده است. معرفی سرفصل‏‎ها

 

 

قیمت: 240000 ریال

روان‎شناسی روابط درون خانواده

شخصیت و رفتار

این کتاب به بررسی ساختار شخصیت انسان پرداخته و با تبین پنج تیپ شخصیتی به تحلیل رفتار هرکدام از تیپ‎های بدنی، اجتماعی، فردی، عقلانی و قلبی  پرداخته است. «شخصیت و زناشویی»، «شخصیت و آزادی»، و «شخصیت و رفتار دینی»  مطالب بخش دوم این کتاب را تشکیل می‏‎دهد. در بخش پایانی نظریه‎های شخصیت براساس طرح 5لایه‎ای مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است.

قیمت: 250000 ریال

کارت را نشان بده

آستین کلون در کتاب کارت را نشان بده راه رسیدن به موفقیت و کشف استعداد‎ها و خلاقیت‎ها و به اشتراک گذاشتن آن‎ها با دنیا و کنجکاو کردن افراد درباره محصول و خدمات شما و پروسه‎ی انجام آن و تحمل سختی‎های این راه را به شما نشان می‎دهد و در این مسیر کمکتان می‎کند.

 

 

قیمت: 170000 ربال

داستان سی مرغ

کتاب حاضر، ثمره کوششی است برای درک نوع نقش آفرینی ای که ایرانیان در تحولات توسعه ایران در بستر تاریخ صورت داده­ اند. البته این کتاب، خلاصه­ ای غیرفنی از تحقیق تاریخی است که فرمولها و نمودارهای مربوط به محاسبات در آن گنجانده نشده­ اند. این نوشتار، داستان سی مرغ است که در دوره ­های مختلف تاریخی گاهی به سیمرغ نزدیک شدند و گاهی از آن دور و این حرکت نوسانی، نوع خاصی از نظم اجتماعی را در کشور به وجود آورده است که با مختصات مطلوب توسعه پایدار فاصله دارد.   

 

 

قیمت: 450000 ریال

من کیستم و او کیست؟

علم روانشناسی سالیان درازی درجست‏‎و‏جوی پاسخ به سوال چیستی خود است و حتی تا‏کنون پاسخ قاطع و راسخی در این زمینه یافت نشده است.کتاب "من کیستم، اوکیست؟"  درصدد یافتن پاسخ به این سوال و تسکین ذهن افراد در خصوص معضل کیستی خود در هر بخش به بررسی روند چگونگی یافتن خود در وادی گذشت عمر و طی تجربیات متفاوت پرداخته تا خواننده در انتها دریابد چگونه می‎‏تواند خود را بشناسد، چه ویژگی‏‎هایی از او معرف خود واقعی‏‎اش هستند و چگونه و با چه ابزرای می‏‎تواند خود را به دیگران معرفی کند.

 

قیمت: 330000 ریال

بازاریابی خدمات بانکی مبتنی بر بازاریابی محلی

در شرایط کنونی شعب بانک‌ها با چالش‌های بزرگی از قبیل افزایش تعداد رقبا، ارائه محصولات یکسان توسط بانک‌ها، رشد بازارهای موازی مواجه‌اند که جذب منابع پولی و سودآوری را سخت‌تر کرده است. بر این اساس تنها گزینه پیش روی نیروهای شعب به منظور ایجاد ارزش‌ برای خود و ذی‌نفعان سازمانی، کنار گذاشتن تفکر سنتی و استفاده از فنون نوین بازاریابی است. در کتاب حاضر بازاریابی خدمات بانکی مبتنی بر بازاریابی محلی مورد مطالعه قرار گرفته است

قیمت: 330000 ریال

مغز زنان

چرا زنان توانایی کلامی بالایی دارند؟ چرا آن ­ها در به ­یادسپاری و یادآوری جزئیات نسبت به مردان نیرومندتر عمل می­کنند؟ چرا زنان گرایش زیادی به جمع دوستان و گروه­ های زنانه دارند؟ این­گونه پرسش­ها سوالاتی است که هر دو جنس در سراسر عمر در پی پاسخگویی به آن بوده، به نظر می­رسد انگیزۀ تالیف و بالتیع ترجمۀ آن یافتن پاسخ های مبتنی بر فرایندهای عصب-روان­شناختی است تا آگاهی هرچه بیشتری از پیش زمینه ­های رفتاری و روانشناختی زنان در خانه و اجتماع برای خوانندگان فراهم نماید.

 

قیمت: 450000 ریال

مغز زنانه - دکتر فاطمه موسوی

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر، می‎توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید

09981051403

info@parkaas.ir

Parkaaspub@

44690761 - 021