عید وقت کتاب خوندن نیست !

شرایط مسابقه :

کتاب مورد نظرتان را تهیه کنید، بخوانید؛ تجر‎بۀ شخصی و یا نقد خودتان را دربارۀ آن تا پایان فروردین برای ما ارسال کنید. 5 نفر برتر از ما جایزه و همه شرکت‎کنندگان از ما عیدی می‎گیرند.

جوایز :

100 هزار تومان اعتبار خدمات انتشارات برای 5 نفر برتر  (خرید کتاب، مشاوره روان‎شناسی دکتر علی اصغر احمدی و شرکت در کارگاه‎ها‎ی روان‎شناسی )

کتاب الکترونیکی " مهارت‎های زندگی "  برای تمام شرکت‎کنندگان

کتاب‎های مسابقه

مامان جونم، سلام

نویسنده این کتاب حاصل تجربیات خود در حوزۀ تربیتی کودکان را از زبان یک کودک، با ادبیات ساده و کودکانه ارائه کرده است. کودکِ راوی این کتاب با بیانی روان مسائل مهم تربیتی و عاطفی را با مادر و پدرش در میان می‏‎گذارد.

قیمت : 80000 ریال

روان شناسی روابط درون خانواده

خصوصیات روانی، انواع ساختار خانواده و کارکردهای آن 3 بخش اصلی این کتاب را تشکیل داده‎اند. مباحثی همچون فضای روانی حاکم بر خانواده، انواع الگوهای خانواده مانند الگوی سلطه‎گر، و کارکردهای آن همچون کارکرد تربیتی و فرهنگی خانواده. در زمینهٔ مشاوره خانواده این کتاب  مباحث مربوط به روان‏شناسی خانواده و نقش تربیتی آن را شرح داده است.

روان‎شناسی روابط درون خانواده

قیمت : 240000 ریال

من کیستم، او کیست ؟

این کتاب با ترکیبی از روش‌های سقراطی و روایتی، مخاطب را به سفری پویا برای زیستی مجدد در مسیر شناخت خود، دعوت می‎کند. در این سفر فرصت دارید تا با خودِ واقعی روبه‌رو شوید و در پایان درک روشن‌تری از خود و دیگری داشته باشید. پیامد حاصل از این بازنگری، ایجاد تغییر در رفتار خود و کسب بینشی تازه نسبت به دیگری خواهد بود.

قیمت : 330000 ریال

هدف پسران

کتاب هدف پسران به‌منظور کمک به پاسخ سؤالات والدین گردآوری ‌شده است. مطالب این کتاب، راهی برای کمک به پسران در دستیابی به آینده­‎ای موفق، در عین حفظ ویژگی­‎های مردانۀ پسران و مردان است.

قیمت : 310000 ریال

اشتباه می کردم

این کتاب، داستان زندگی ماهاست. چشم‌وهم‌چشمی، تربیت کردن همسر به سبک خودمون، درس خواندن و مدرک گرفتن‌های زیادی، تربیت‎های عجیب‌وغریب بچه‎های طفل معصوم و...داستان‏‎های روایت‌شده در این کتاب،  راه‏‎حل‎ اصلاح اشتباهاتی مثل این را نشان داده است...

اشتباه می کردم

قیمت : 129000 ریال

تصمیم گیری به جا

کتاب تصمیم‌گیری به‌جا نوشته جیمز استین، آموزش مهارت‌ها را با مثال‌های زیادی از تصمیم‌گیری‌های واقعی آموزش می‌دهد، نه تنها، تصمیم‌گیری ما را به سرعت بهبود می‌بخشد، بلکه به ما کمک می‌کند تا با پیشروی کتاب بتوانیم پیشرفت مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را نیز به صورت نسبتاً دقیقی اندازه بگیریم.

قیمت : 170000 ریال

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر، می‎توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید

09981051403

info@parkaas.ir

Parkaaspub@

44690761 - 021