کارگاه بهترین سال زندگی

از صفحه اینستاگرام ما حتما بازدید کنید، کلی مطلب و خلاصه از کتاب‎ها آماده کردیم

از صفحه اینستاگرام ما حتما بازدید کنید، کلی مطلب و خلاصه از کتاب‎ها آماده کردیم

بهتریـن سـال زندگی

     نوشته جینی دیتسلر ترجمه الهه مؤیدزاده

این کتاب سه بخش اصلی دارد، در بخش اول تحت عنوان «زندگی خود را در سه ساعت تغییر دهید!» روش کتاب معرفی می‏شود، اما این تنها آغاز راه بهترین سال زندگی است… خودباوری، نظم در کارها و اولویت دهی به آنها، بدست گرفتن امور زندگی و خود را در برابر مشکلات مایوس و بی اختیار نداستن، باورها، بهانه‏ها و انگیزه برای یک حرکت جدید؛ کلیات روشی است که کتاب به شما ارائه کرده است.

بخش دوم برنامه‏ای کاملا عملیاتی و پویا برای داشتن بهترین سال زندگی است، دراین بخش 10 پرسش مطرح می‏شود که به هرکدام از آنها باید پاسخ داده شود، ابتدا دلیل طرح پرسش توضیح داده می‏شود و سپس پاسختان به این پرسش‌ شما را با خصوصیات شخصیتی خویش آشنا می‏کند. این ده سوال عبارتند از:

 

پرسش اول: چه موفقیت‌هایی بدست آورده‌ام؟

پرسش دوم: بزرگترین ناکامی‌هایم چه بوده است؟

پرسش سوم: چه درس‌هایی گرفته‌ام؟

پرسش چهارم: چه محدودیت‌هایی برای خود ایجاد کرده‌ام و چگونه می‌توانم آن‌ها را از بین ببرم؟

پرسش پنجم: معیارها و ارزش‌های فردی من چیست؟

پرسش ششم: درزندگی‌ام چه وظایف و نقش‌هایی را برعهده دارم؟

پرسش هفتم: درسال آینده قصد دارم به کدام یک ازاین نقش‌ها بیشتر توجه کنم؟

پرسش هشتم: در هر یک از این نقش‌ها چه اهدافی را دنبال می‏کنم؟

پرسش نهم: ده هدف مهم سال آینده‌ام چیست؟

پرسش دهم: چگونه می‏توانم مطمئن باشم که به این اهداف اساسی       دست خواهم یافت؟

 

کتاب بهترین سال زندگی، شما را پس از پاسخ به این سوال‏ها تنها نمی‏گذارد بلکه در بخش سوم کارگاه بهترین سال زندگی برگزار می‏شود، در ابتدای این بخش روش کار و چگونگی پاسخ به سوالات توضیح داده شده و در ادامه به ده پرسش فوق تک تک پاسخ خواهید داد.

مطالعه این کتاب و کارگاه آن، شما را به زندگی‏ای منظم، هدفمند و موفق راهنمایی می‏کند، به شرط آنکه به مطالب کتاب عمل کنید، عمل کنید و حتماَ عمل کنید.

کتابخوانی در قرنطینه - قرنطینه با کتاب - کتابخوانی - کتاب خواندن

پویش قرنطینه خواندنی - همسران زیر یک سقف

حالا که وقت برای خودمون زیاد داریم، بدنیست با کتاب‏‎های زندگی هدفمند، یه زمانی را هم برای بررسی کارهایی که کردیم و یا دوست داریم بکنیم بذاریم؛ یا شاید با کتابِ بهترین سال زندگی بتونیم مرحله به مرحله اشکالاتمون را پیدا کنیم و بعد درستشون کنیم. مجموعه 3 جلدی مهارت‎های زندگی، به زبان ساده و خیلی روان، کلی مطلب برای شناخت خودمون و پرورش بعضی از مهارتهایی که برای زندگی در جامعه لازم هست را ارائه داده.

مجموعه سه جلدی مهارت‏‎های زندگی

قیمت : 480000 ریال

قیمت : 600000 ریال

قیمت : 17000 تومان

تصمیم‎گیری به‎جا

تاب تصمیم‌گیری به‌جا نوشته جیمز استین، آموزش مهارت‌ها را با مثال‌های زیادی از تصمیم‌گیری‌های واقعی آموزش می‌دهد، نه تنها، تصمیم‌گیری ما را به سرعت بهبود می‌بخشد، بلکه به ما کمک می‌کند تا با پیشروی کتاب بتوانیم پیشرفت مهارت‌های تصمیم‌گیری خود را نیز به صورت نسبتاً دقیقی اندازه بگیریم.

قیمت: 600000 ریال

بهترین سال زندگی

این کتاب سه بخش اصلی دارد، در بخش اول تحت عنوان «زندگی خود را در سه ساعت تغییر دهید!» روش کار کتاب معرفی می‏‎شود، اما این تنها آغاز راه بهترین سال زندگی است… خودباوری، نظم در کارها و اولویت‎دهی به آنها، به‎دست گرفتن امور زندگی و خود را در برابر مشکلات مایوس و بی اختیار نداستن، باورها، بهانه‏‎ها و انگیزه برای یک حرکت جدید؛ کلیات روشی است که کتاب به شما ارائه کرده است.

بخش دوم برنامه‏‎ای کاملا عملیاتی و پویا برای داشتن بهترین سال زندگی است، دراین بخش ۱۰ پرسش مطرح می‏‎شود که به هرکدام از آنها باید پاسخ داده شود، ابتدا دلیل طرح پرسش توضیح داده شده و سپس پاسختان به این پرسش‌، شما را با خصوصیات شخصیتی‎تان آشنا می‏‎کند.

قیمت : 340000 ریال

قیمت : 8000 تومان

کارت را نشان بده

برای اینکه بتوانید در بازار شغلی خودتان موفق باشید، حتما و حتما باید کارهایی را انجام دهید. که ساده‎ترین آن داشتن یک کارت ویزیت در جیبتان است. اما کتاب کارت را نشان بده به شما نشان می‎دهدکه کارهای زیادی هست برای موفقیت شغلی و پیشرفت در بازار.

قیمت: 200000 ریال

خودشناسی

کتاب اول از مجموعه مهارتهای زندگی

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

قیمت: 200000 ریال

خودسازی

کتاب دوم از مجموعه مهارتهای زندگی

تاکنون به نقش عقیده در زندگی خود فکر کرده‌اید و یا در کاری شکست خورده‌اید؟ رفتار شما در مواجهه با شکست چگونه بوده است؟ خودسازی یعنی چه؟ شخصیت انسان و قدرت تحلیل مسائل پیش آمده، چه تاثیری در زندگی ما دارد؟ این‌ها سوالاتی است که در بخش اول این کتاب به آن‌ها پاسخ داده می‌شود.

اهمیت تحصیل و جایگاه آن در رشد شخصیت و شناخت انسان از زندگی، و مهارت شاگردی و آداب رفتار در مقام شاگرد و در برابر استاد، بخش دوم کتاب خودسازی را شامل می‌شود، نحوۀ تقویت مهارت اندیشیدن و تفکر همچنین چگونگی مطالعه‏‎ای لذت بخش و تقویت مهارت مطالعه کردن بخش پایانی کتاب خودسازی را شامل می‌شود.

قیمت: 200000 ریال

زندگی اجتماعی

کتاب سوم از مجموعه مهارتهای زندگی

این کتاب با بررسی ساختار شخصیت انسان و مکانیزم‏‎های دفاعی شخصیت، مانند فراکنی و دلیل تراشی سخن را آغاز می‌کند، بررسی ساختار ذهن، خودآگاه و ناخودآگاه و راه‏‎های دستیابی به ناخودآگاه مباحث بعدی کتاب را تشکیل می‌دهند و در ادامه مفهوم و ادارک و تفکر مورد بحث قرار گرفته و با ارائۀ مبحث هوشیاری بخش اول از مجموعه مهارت‏‎های زندگی به پایان می‏‎رسد.

برای ارتباط با ما و کسب اطلاعات بیشتر، می‎توانید از روش های زیر با ما در تماس باشید

09981051403

info@parkaas.ir

Parkaaspub@

44690761 - 021